Pokemon GO igdb

Fanoušci Pokémon GO chtějí vyřešit jednu frustrující funkci

4. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokémon GO, titul, díky němuž člověk dokáže poznat skvělé lidi a zároveň si pomůže udržovat dobrou kondici, poslední rok čelí neustálé kritice ze strany hráčů. Negativní ohlasy komunity zašly až tak daleko, že v dubnu loňského roku pobízeli hráči ostatní uživatele ke stávce. Ta měla za úkol ukázat společnosti Niantic (vývojářům hry) nesouhlasný postoj příznivců ohledně zvyšování cen pro Remote Pass a značného omezení Remote Raidů. O dva měsíce později Niantic znova čelil špatným ohlasům, kvůli opravě chyby, díky níž se některým hráčům zvýšil poloměr interakce se spawnem.

Po značné kritice by člověk očekával, že autoři udělají krok zpět a pokusí se vyslechnout svou komunitu, díky které mají finance. Nicméně k tomu nedošlo. Někteří hráči Pokémon GO nedávno na sociálních sítích zveřejnili svou frustraci ohledně funkce „last Ball“. Tato mechanika byla do mobilní hry přidána asi před sedmi měsíci bez většího povyku. Postupně se ale začaly objevovat příspěvky od hráčů, že nová přátelská inovace, která měla za cíl upozornit, že vlastníte poslední pokéball, se stala otravnou. Od té doby fanoušci, kteří byli v boji s Raid bossem a použili všechny míče kromě jednoho, pravidelně narazili na varování, jež je psané velkými písmeny skoro přes celý displej, že mají poslední míč.

To je důvod, proč se nedávno tato funkce stala terčem otevřených výzev k jejímu odstranění. Žádosti pocházejí z r/TheSilphRoad, jednoho z největších subredditů věnovaných Pokémon GO, který byl vytvořen v roce 2016. Uživatel s přezdívkou LennyNoLion se zeptal, zda existuje způsob, jak vypnout oznámení posledního míče po útoku na Buzzwole. Jeho příspěvek nasbíral čtyřmístný počet hlasů, což naznačuje, že existuje mnoho nespokojených fanoušků. Někteří jedinci však s touto kritikou nesouhlasí, tvrdí, že samotné upozornění na obrazovce jen na krátký okamžik bliká, a tedy dospěli k závěru, že LennyNoLion přehání. Jiní naopak poukazují na to, že varování je užitečnou připomínkou pro hráče.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.