Pokemon GO igdb

Pokémon GO: hráči organizují stávku

1. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb

Pokémon GO je celosvětově oblíbená a úspěšná mobilní hra, jež vás dokáže vytáhnout ven. Jenže, teď se může všechno změnit. Společnost Niantic potvrdila, že od 6. dubna dojde ke změnám v Remote Raids, což se hráčům vůbec nelíbí. Cena Remote Pass se téměř zdvojnásobí (tři balíčky za 525 PokéCoinů, jednotlivé Passy za 195 PokéCoinů) a počet Remote Raidů bude omezen na pět denně.

Tyto změny rozhněvaly fanoušky natolik, že začali vyzývat ostatní hráče, aby se od 6. dubna připojili ke stávce.

Společnost Niantic se rozhodla zvýšit cenu Remote Raid Passu, aniž by to předem oznámila. Je to hrozná změna pro nás všechny, zejména pro venkovské hráče,“ stojí v infografice, kterou sdílejí naštvaní hráči Pokémon GO. „Je nejvyšší čas, abychom jako komunita ukázali společnosti Niantic, že naše ochota přijímat změny, které jsou jednoznačně k horšímu, má své meze.“ Stávka nabádá hráče, aby týden po zavedení změn nepoužívali ani nekupovali Remote Raid Passy. Rovněž jsou vyzýváni, aby neprováděli více osobních raidů, než by normálně dělali. To má vývojářům z Nianticu ukázat, že omezení těchto nájezdů nebude hráče motivovat k aktivnímu hraní jejich titulu.

Jediný jazyk, kterému tyto společnosti rozumí, jsou peníze. Pokud dojde k viditelnému poklesu týden po změně, dosáhli jsme svého,“ uzavírá infografika. „V nejhorším případě zůstane vše při starém, Niantic přišel o nějaké peníze a my jsme nějaké ušetřili. To je výhra.“

Někteří fanoušci s tímto tvrzením nesouhlasí. Domnívají se, že pouhý týden je málo, a proto navrhují, aby hráči přestali Pokémon GO hrát a odinstalovali ho ze svých zařízení.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.