Pokemon GO igdb

Pokémon GO: komunita je opět zklamaná

28. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Niantic nedávno provedla významné změny v mobilní hře Pokémon GO, které opětovně rozzuřily herní komunitu… Niantic se v tom pravděpodobně vyžívá. Jednou z nejnovějších aktualizací pro Pokémon GO byl poloměr interakce se spawnem.

Úprava rozšířila oblast na mapě, kde se hráči mohou zapojit do interakce s divokými spawny, což na Twitteru ověřil známý tvůrce obsahu PokeDaxi. Podle twitterového účtu podpory společnosti Niantic však bude změna vrácena, protože se v podstatě jednalo o chybu. Zvýšený poloměr byl údajně výsledkem snahy o zlepšení setkání s Pokémony, když zařízení hráče trpí GPS driftem.

Je možné, že se pro některé trenéry zvětšil poloměr interakce. Jednalo se o nezamýšlený důsledek opravy chyby, co měla zlepšit zážitek ze setkání s Pokémony, když vaše zařízení vykazuje odchylku GPS. Tuto změnu sice vracíme zpět, ale vaši zpětnou vazbu zohledníme při práci na vylepšování zážitku ze setkání s Pokémony v budoucnu,“ uvádí se v popisku od Nianticu.

Několik fanoušků se na Twitteru sešlo, aby vyjádřilo svou nespokojenost s tímto oznámením, přestože mnoho členů komunity takové jednání od společnosti Niantic očekávalo. Nedostatek informací ze strany firmy ve spojení se změnou funkce je pravděpodobně to, co příznivce hry Pokémon GO nejvíce frustruje.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.