FixFox – úvodka

FixFox se chystá na fyzické vydání

26. 10. 2022
Zdroj náhledu: Rendlike

Není tomu tak dlouho, co Gaming Professors recenzovali českou hru FixFox a vyzpovídali jejího autora Jaroslava Melouna ze studia Rendlike. FixFox si svým malebným zpracováním, úžasnou hudbou a ještě kouzelnějším příběhem vysloužil velmi vysoké hodnocení. Pro každého milovníka pixel artu, nenáročné hratelnosti a objevování krás netradičního otevřeného světa je titul jako dělaný. Půl roku po úspěšném debutu na Steamu se FixFox chystá na vydání ve fyzické edici. Jaroslav Meloun spojil síly s Xzonem a společně představili Xzone edici, která, dle vzoru například nedávno vydané Happy Game edice, brzy poputuje k nedočkavým zákazníkům.

Zdroj: Xzone

Edice by měla vyjít během prosince tohoto roku a její obsah si určitě budete pochvalovat. Najdete v ní totiž miniartbook, čtyři originální pohlednice, samolepky, digitální soundtrack a samozřejmě samotnou hru, která nyní nabídne české titulky. Každý kousek bude navíc ručně číslovaný a podepsaný autorem. Dlouho se nerozmýšlejte, planeta Karamel už netrpělivě čeká na to, až objevíte všechna její tajemství a pomůžete nejen odvážné liščí hrdince jménem Vix, ale i jejímu robotickému příteli Tinovi najít cestu domů. Předobjednávky jsou již v plném proudu a pořizovací cena je slibných 499 Kč.

Nevím, jak vy, ale já rozhodně pádím zadat předobjednávku!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.