Forbidden Fantasy – úvodka

Forbidden Fantasy je novou hříčkou od tvůrců FreshWoman

16. 2. 2024
Zdroj náhledu: Oppai-Man

Forbidden Fantasy je nejnovější přírůstek k erotickým vizuálním románům od nezávislého studia Oppai-Man, které se proslavilo hrou FreshWoman. Pokud s tímto titulem ještě nemáte zkušenosti, rozhodně byste měli zvážit nápravu. Informací o Forbidden Fantasy je prozatím poskrovnu – víme, že se ocitnete v roli hrdiny ve fantastickém světě ovládaném démonickou královnou. Na vaší epické cestě se setkáte s magickými bytostmi, jako jsou víly nebo poloviční démonky, které vám budou asistovat v odporu proti tyranské vládě. Gamesa je plánována pro vydání ve druhém čtvrtletí letošního roku. Podle záběrů na stránce hry na Steamu se zdá, že tvůrci kladou obzvláštní důraz na vizuální stránku, jež je skutečně povedená. Pokud jde o narativ, domnívám se, že titul nabídne rozsáhlý příběh, ve kterém budou hrát zásadní roli rozhodovací momenty, jež budou ovlivňovat jak vaše dobrodružství, tak potenciálně i samotný svět. To jsou však zatím pouze moje domněnky a projekt může nakonec nabídnout lineárnější zkušenost s pevně daným scénářem.

Zdroj: Oppai-Man

Inspirované úspěchem FreshWoman plánuje studio Oppai-Man rozdělit Forbidden Fantasy do čtyř rozsáhlých kapitol. Podle informací tvůrců na Steamu by měl kompletní titul poskytnout dvouhodinový herní zážitek s více než stovkou animací a dvěma sty rendery. První kapitola slibuje víc než dvě stě padesát statických obrázků ve 4K rozlišení a dvacet šest animací. Co se cenové politiky za první kapitolu týče, zatím nejsou dostupné konkrétní informace, avšak pokud bych měl odhadovat, soudím, že vývojáři si za ni stanoví symbolickou částku. Stojí za zmínku, že Oppai-Man není na poli interaktivních erotických her nováčkem a v minulosti si svým předchozím titulem vytvořilo respektované postavení. Nadále budeme sledovat novinky tohoto titulu a průběžně vás o nich informovat. Z osobního hlediska nemohu skrývat jisté nadšení z Forbidden Fantasy; první dojmy a dostupné obrazové materiály naznačují, že se máme na co těšit a že studio má našlápnuto k dalšímu úspěchu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.