twomad

Nečekané úmrtí zahraničního YouTubera Twomada

16. 2. 2024
Zdroj náhledu: YT

Slavný kanadský YouTuber Twomad nečekaně zemřel ve věku 23 let. Jeho úmrtí potvrdil úřad soudního lékařství v úterý 13. února. 

Muudea Sedik, známý pod svojí přezdívkou „Twomad“, byl známý YouTuber a streamer. Na svých dvou kanálech měl dohromady přes čtyři miliony odběratelů. Sedik nabral slávu v roce 2017, kdy se jeho klipy a memy staly velice populárními, stejně jako jeho spací živá vysílání. Týden před svojí smrtí však začal na svůj účet na sociální síti X přidávat znepokojující zprávy. Dokonce nahrál fotku své zbraně bez jakéhokoliv kontextu. 

Podezření, že by mohl být v nebezpečí, začalo růst každým dnem. Nezúčastnil se důležitých schůzek, nezvedal telefony ani neodpovídal na zprávy, avšak na síti Discord byl stále vidět online. Jeho účet byl v nepřítomném režimu a zobrazoval, že už několik dní v kuse hraje online hru Overwatch. Bohužel se ukázalo, že nehrál. Po nahlášení jeho „zmizení“ rodinou a přáteli se losangeleská policie vydala mladého YouTubera zkontrolovat. Konec už znáte. Byl nalezen mrtvý ve svém domově. Příčina jeho úmrtí stále není upřesněna – odhaduje se, že se předávkoval drogami, které byly nalezeny na místě činu. V současné době je vyloučeno cizí přičinění. 

Podle všeho si Sedik v poslední době procházel těžkým obdobím. Přestal být aktivní na sociálních sítích (kromě závěrečných příspěvků na X) a poslední video na jeho YouTube kanále je staré pět měsíců. Zřejmě kvůli silné kontroverzi.

Po smrti Twomada se na sociálních sítích rozjela vlna reakcí, i od dalších youtuberů. Dokonce se objevilo také šokující obvinění jeho osoby, které zveřejnil YouTuber s přezdívkou Jameskii. Obvinil hvězdu z pedofilie a pokusů o vraždu.

„Konečně to můžu říct. Twomad byl násilník a pedofil. Za posledních pár let se mě pokusil několikrát zavraždit za to, že jsem pomáhal policii a detektivům ve více státech vyšetřovat spoustu hrozných věcí, které spáchal.“


Článek pro Gaming Professors napsala Vanessa Burdychová.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.