Voice Love On Air – logo

Voice Love on Air vychází v březnu na Steam

16. 2. 2024
Zdroj náhledu: SOFTSTAR ENTERTAINMENT

Voice Love on Air, na jehož brzké vydání na platformách Steam a Nintendo Switch jsme nedávno upozornili, má nyní pevně stanovené datum uvedení. Jedná se o vizuální román, který se soustředí na rozvoj romantických vztahů mezi mužskými postavami. Tvůrčí tým ze SOFTSTAR ENTERTAINMENT představil v nové teaserové upoutávce protagonisty a jejich dabéry. Zároveň bylo avizováno, že se hra Voice Love on Air objeví na PC již 14. března. Ti, kteří mají zájem o titul na Switch, si však budou muset počkat, neboť jeho uvedení bylo odloženo. Přesné informace o délce zpoždění zatím nebyly zveřejněny, tudíž není jasné, zda půjde o dny, týdny, či měsíce. Pokud vás tato novinka zaujala, bude k dispozici také zkušební verze, jejíž vydání je plánováno na konec února.

Aki, hlavní hrdina hry, vlastní zvláštní schopnost vnímat skutečné emoce ostatních, odhalovat lži a rozpoznat pravdu. Založil si vlastní nahrávací studio, avšak jeho podnik se potýká s finančními potížemi. Aby překonal ekonomické problémy, přijal nabídku k nahrání hlasového dramatu společně s přítelem. Po splnění požadavků na rozhlasová dramata rozmanitých žánrů se můžete pustit do učení herectví svých oblíbených hlasových umělců. Úspěchy v dílech přinášejí oblibu a finanční zisk, který umožňuje lepší správu studia. Navazujte hlubší vazby s hlasovými herci skrze spolupráci a vzájemné interakce, objevujte jejich osobní příběhy a vychutnávejte si neposkvrněnou romanci. Voice Love on Air pravděpodobně nebude nabízet explicitní obsah.

Vizuální romány se od ostatních žánrů odlišují převážně důrazem na narativ a vyprávění příběhu. Tyto interaktivní dějové sekvence vyžadují od hráčů aktivní zapojení do vývoje děje a charakterů, přičemž často nabízejí volbu rozhodnutí, která mají dopad na směřování vyprávění. Vizuální romány prohlubují zážitek hráče prostřednictvím bohatých a strhujících grafických prvků, jako jsou kresby, animace a design. V kontrastu s klasickými videohrami se zaměření přesouvá od hratelnosti k narativu a jeho audiovizuálnímu podání.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.