Forever Skies je odloženo na rok 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Far From Home
O Forever Skies jsme vás již v minulosti informovali, jedná se o survival počin od polského vývojářského studia Far From Home. Vžijete se zde do role vědce, jehož domovem je vzducholoď, která bude sloužit jako dílna a laboratoř zároveň. Herní svět kolem nás bude z velké části velice znečistěný neznámým virem, který udělal ze země téměř neobyvatelnou pustinu. Inspirací k tomuto počinu byla vyjádření některých vědců, kteří uvedli, že ovzduší v Krakově je téměř stejně špatné jako u některých z nejvíce znečištěných měst ve světě.
Demo hry Forever Skies bylo možné si zahrát na letošním říjnovém Next Festu, kde sklidilo veliký úspěch. Zahrálo si jej přes osmdesát tisíc hráčů, a jejich hodnocení byla z velké části kladná. Titul měl v předběžném přístupu původně vyjít již tento rok, nicméně nyní se vývojáři rozhodli posunout datum vydání až na rok 2023, právě kvůli pozitivním reakcím. „Díky této zpětné vazbě, jsme se rozhodli rozšířit obsah hry, který bude dostupný v předběžném přístupu.“ Takhle zní slova vývojářského studia Far From Home.

Přesné datum vydání není známo, jistě ale je, že se počinu Forever Skies dočkáme v první polovině roku 2023. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn