Zaklínač 3 Next Gen

Zaklínač 3: Divoký hon bude mít svůj next-gen přesně za měsíc!

14. 11. 2022
Zdroj náhledu: CD Projekt REd

Tak jsme se konečně dočkali oficiálního termínu vydání next-genu na jednu z nejlepších her všech dob jménem Zaklínač 3: Divoký hon. Očekávaná aktualizace, která vzniká přímo v polském studiu CD Projekt RED, tak konečně spatří světlo světa. Už se skoro zdálo, že to letos opět nevyjde, ostatně vzpomeňte si, že poprvé měla vyjít už loni na Vánoce. Skoro roční odklad přináší ale první oficiální termín, ten je 14. 12. 2022.

Steam či GOG budou mít aktualizaci samostatnou v knihovně, na PC se stáhne automaticky. Zatím však není úplně jasné, jestli se bude next-gen týkat celé GOTY edice. Tuto informaci bychom se ale měli dozvědět příští týden na tiskové konferenci CD Projektu během jejich běžného RedStreamu. Každopádně vizuální vylepšení se mají týkat podpory ray tracingu, rychlejšího načítání na konzolích nebo několika modů, které budou integrované přímo do hry. Do hry také přijdou speciální a bezplatné DLC balíčky, jejichž obsah vychází ze seriálu od Netflixu.

Počítat ale zejména můžeme s novými zbraněmi, zbrojemi a několika alternativními vzhledy. V kuloárech se stále šeptá, že bychom se mohli dočkat Henryho Cavilla jako Geralta. Pokud Zaklínače 3 ještě nemáte, budete si moci koupit vyhrazenou next-gen verzi Zaklínač 3: Divoký hon – Kompletní edice. Ta by měla být už spojená i s oběma datadisky, tedy jak se Srdcem z Kamene, tak s O víně a krvi.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.