Zaklínač 3: Divoký hon bude mít svůj next-gen přesně za měsíc!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: CD Projekt REd
Tak jsme se konečně dočkali oficiálního termínu vydání next-genu na jednu z nejlepších her všech dob jménem Zaklínač 3: Divoký hon. Očekávaná aktualizace, která vzniká přímo v polském studiu CD Projekt RED, tak konečně spatří světlo světa. Už se skoro zdálo, že to letos opět nevyjde, ostatně vzpomeňte si, že poprvé měla vyjít už loni na Vánoce. Skoro roční odklad přináší ale první oficiální termín, ten je 14. 12. 2022.
Steam či GOG budou mít aktualizaci samostatnou v knihovně, na PC se stáhne automaticky. Zatím však není úplně jasné, jestli se bude next-gen týkat celé GOTY edice. Tuto informaci bychom se ale měli dozvědět příští týden na tiskové konferenci CD Projektu během jejich běžného RedStreamu. Každopádně vizuální vylepšení se mají týkat podpory ray tracingu, rychlejšího načítání na konzolích nebo několika modů, které budou integrované přímo do hry. Do hry také přijdou speciální a bezplatné DLC balíčky, jejichž obsah vychází ze seriálu od Netflixu.

Počítat ale zejména můžeme s novými zbraněmi, zbrojemi a několika alternativními vzhledy. V kuloárech se stále šeptá, že bychom se mohli dočkat Henryho Cavilla jako Geralta. Pokud Zaklínače 3 ještě nemáte, budete si moci koupit vyhrazenou next-gen verzi Zaklínač 3: Divoký hon – Kompletní edice. Ta by měla být už spojená i s oběma datadisky, tedy jak se Srdcem z Kamene, tak s O víně a krvi.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn