Project The Perceiver – úvodka

Project: The Perceiver odhalil svůj temný svět

14. 11. 2022
Zdroj náhledu: @Proj_Perceiver

Aktuálně v čínském studiu Papergames vzniká akční hra v otevřeném světě dle staré čínské legendy. Nově oznámený titul Project: The Perceiver vypadá, jako by Ghost of Tsushima a Sekiro: Shadows Die Twice uzavřely manželský sňatek a z jejich spojení vyšla právě tato hra. Project: The Perceiver je chystaný titul vyvíjený pro konzoli PlayStation a prozatím neznáme datum vydání ani to, zda nakonec vyjde také pro PC či Xbox. První a oznamovací trailer však prozrazuje více, než by se dalo čekat.

Sedmiminutové ukázky odhalují právě podobnosti s výše zmíněnými velikány. Po matce Ghost of Tsushima má ohromující otevřený svět Dálného východu a po taťkovi Sekirovi zase příběhovou podobnost padlého válečníka, který se s mečem dokáže ohánět jako málokdo. Z upoutávky lze rozpoznat důraz na blokování a fanoušci se vesměs shodují, že půjde spíše o hru pro mainstreamovou skupinu hráčů, než aby šlo o nervy drásající výzvu podobnou tvorbě studia FromSoftware. Project: The Perceiver rozhodně láká na nádherný svět s hromadou ještě krásnějších scenérií. Nechybí prezentace souboje s bossem či ukázky precizního šermu. Ke konci lze vypozorovat, že hlavní hrdina dokáže měnit různé formy/podoby a díky tomu používat ojedinělé schopnosti i zbraně. U katany, jak se zdá, pouze nezůstanete.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.