Burning Shores

DLC Burning Shores pro Horizon Forbidden West by zlikvidovalo starší konzole

17. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Guerrilla Games už v prosinci oznámilo velké příběhové DLC pro Horizon Forbidden West. Grafický skvost, ve kterém slintáte nad výhledy, krajinami a robopříšerkami, vás nyní vezme do ruin Los Angeles. Bohužel jsou s tím spojené dvě špatné zprávy. Pro hráče na PC se stále neplánuje port a titul zůstane exkluzivní pro PlayStation. Bohužel, DLC nebude ani pro držitele konzole PlayStation 4, i když pro něj původně hra vyšla.

Je to z jednoduchého a velmi prostého důvodu. Současný výkon PlayStationu 4 nemá šanci utáhnout náročnost plánovaného DLC, a to především při letech nad krajinou. I moderní hardware bude mít vysoké zatížení, a není tak šance, že by to konzole starší verze mohla jakkoliv zvládnout. DLC pro Horizon Forbidden West: Burning Shores vyjde už 19. dubna letošního roku a vypadá to, že je skutečně na co se těšit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.