Counter Strike 2 náhled

Skin do CS:GO se prodal za neuvěřitelných 149 000 euro

17. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Skiny ve hře CS:GO byly představeny již v roce 2013, tedy pouze rok po vydání samostatné hry. Staly se velice úspěšnými mezi hráči a sběrateli. Není žádným tajemstvím, že někteří lidé jsou ochotní za různé vzácné skiny nebo třeba stickerky zaplatit naprosto bláznivé částky. Tento týden se jeden takový hráč CS:GO rozhodl utratit neuvěřitelných 149 000 eur, což je v přepočtu asi 160 000 amerických dolarů nebo také zhruba 3 500 000 českých korun. Někdo si kupuje rodinné domy a pozemky a někdo si prostě pořídí raději skin.

Tyto peníze utratil za AK-47 Wild Lotus, ve stavu Factory New, které bylo do hry přidáno v roce 2019. Zakoupeno bylo čínským sběratelem na čínské CS:GO tradovací stránce Buff. Pokud se ve skinech a jejich cenách vyznáte, víte, že startovací cena AK-47 Wild Lotus se pohybuje mnohem níž, většinou kolem 10 000 dolarů. Čím byl tento skin tedy tak unikátní? Odpověď je velice jednoduchá, na tomto krásném AK-čku jsou totiž rovnou čtyři stickerky Reason Holo z roku 2014, které se považují za jedny z nejvzácnějších. Mrkněte na další nejdražší CS GO skiny.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.