Skin do CS:GO se prodal za neuvěřitelných 149 000 euro

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Skiny ve hře CS:GO byly představeny již v roce 2013, tedy pouze rok po vydání samostatné hry. Staly se velice úspěšnými mezi hráči a sběrateli. Není žádným tajemstvím, že někteří lidé jsou ochotní za různé vzácné skiny nebo třeba stickerky zaplatit naprosto bláznivé částky.
Tento týden se jeden takový hráč CS:GO rozhodl utratit neuvěřitelných 149 000 eur, což je v přepočtu asi 160 000 amerických dolarů nebo také zhruba 3 500 000 českých korun. Někdo si kupuje rodinné domy a pozemky a někdo si prostě pořídí raději skin.
Tyto peníze utratil za AK-47 Wild Lotus, ve stavu Factory New, které bylo do hry přidáno v roce 2019. Zakoupeno bylo čínským sběratelem na čínské CS:GO tradovací stránce Buff. Pokud se ve skinech a jejich cenách vyznáte, víte, že startovací cena AK-47 Wild Lotus se pohybuje mnohem níž, většinou kolem 10 000 dolarů. Čím byl tento skin tedy tak unikátní? Odpověď je velice jednoduchá, na tomto krásném AK-čku jsou totiž rovnou čtyři stickerky Reason Holo z roku 2014, které se považují za jedny z nejvzácnějších.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn