Fort Solis – ztracen

Fort Solis je již k dispozici a během Opening Night Live 2023 bylo vydání oslaveno novým trailerem

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: Fallen Leaf

Říct, že projekt Fallen Leaf, Fort Solis, je ambiciózní, by bylo podhodnocení. Cílem bylo vytvořit dobrodružství a thriller s pocitem té nejlepší AAA hry na Marsu, a to vše s týmem pouhých deseti lidí. Přidejme k tomu obsazení Troye Bakera, Rogera Clarka a Julie Brown a výsledek by měl určitě stát za pozornost.

Zde je několik oficiálních informací z oficiální stránky hry na Steamu:„Vítejte ve Fort Solis. Jako odpověď na neobvyklý výstražný signál z vzdálené hornické základny dorazí Jack do temného a opuštěného Fort Solis. S varováním před blížícími se bouřemi vstupuje dovnitř, aby navázal zoufalý kontakt. Když noc postupuje, události eskalují, vymykají se kontrole a tajemství toho, co se stalo s posádkou, začíná vyplouvat na povrch. Bouře se blíží a Jackova možnost úniku se zmenšuje, zatímco se snaží vyčkat do rána.“Jelikož je hra nyní k dispozici, začaly se objevovat recenze a zatím, bohužel, nejsou příliš nadšené. Nicméně základní myšlenka hry zaujala mnohé, takže za vyzkoušení by Fort Solis by stát mělo, i když třeba ne hned. Hru si můžete právě teď pořídit na PlayStation 5 a na PC prostřednictvím platformy Steam.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.