Ara History Untold – úvodka

Nový trailer na hru Ara: History Untold odhaluje fascinující herní svět

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Předvčerejšek nám přinesl vzrušující okamžik pro všechny fanoušky strategických her. Byl vydán nový trailer na očekávanou hru Ara: History Untold, který nám konečně umožňuje nahlédnout do toho, co nás v této epické strategické hře čeká. Trailer odhalil několik detailů, které nechají hráče s napětím očekávat, co tento ambiciózní projekt od vývojářského studia Oxide Games nabídne.

Hlavním lákadlem nového traileru je náhled na herní mechaniky a možnosti, které budou hráčům k dispozici. Záběry ukazují, že hráči budou moci vybírat z různých historických postav, což otevírá cestu k různorodým herním strategiím a taktikám. Každé kolo nabídne spoustu napětí, protože národy budou provádět své tahy současně, čímž vznikne originální a dynamický herní zážitek.

Ara: History Untold je dílem vývojářského studia Oxide Games, kteří se v minulosti proslavili RTS hrou Ashes Of The Singularity. I když se na hře podíleli zakladatelé firmy s bohatým základem v titulech jako XCOM a Civilization, tento projekt slibuje inovativní a osvěžující přístup k historickým strategiím.

Zatímco nový trailer nám přinesl mnoho informací a pohledů na gameplay, fanoušci si budou muset ještě nějaký čas počkat, než budou moci hru Ara: History Untold sami vyzkoušet. Hra byla datována na nejasný termín v roce 2024. Nicméně, s očekáváním, které kolem této hry panuje, to bude jistě stát za to.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.