Alan Wake 2 – úvodka

Opening Night Live zakončil nový trailer na druhý díl Alan Wake

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: Remedy Entertainment

Během prezentace na Gamescom Opening Night Live byl představen nový trailer, který ukazuje první herní mechanismy s protagonistou Alanem Wakeem. Předchozí záběry z hry se zaměřovaly na hratelnou postavu jménem Saga.

Trailer kombinoval záběry z živého natáčení se záběry přímo ze hry. V něm se Alan Wake objevuje v noční talk show, aby propagoval svou nejnovější knihu „Initiation“ (Iniciace). Během celého traileru se zmiňuje, že Alan napsal rukopis, o kterém nemá žádnou vzpomínku.

Společnost Remedy Entertainment nedávno posunula datum vydání Alan Wake 2 o deset dní. Původně plánované na 17. října, hra bude nyní vydána 27. října pro PS5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím Epic Games Store.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.