Fortnite přidává questy a skin z filmu Free Guy s Ryanem Reynoldsem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Epic Games
Fortnite oznámil obsah svého nejnovějšího crossoveru, přidá hráčům novou dávku questů a nový skin Ryana Reynoldse z filmu Free Guy.
Premiéra filmu Free Guy bude probíhat dnes, 13 .srpna. Ryan Reynolds zde hraje chlápka jménem Guy, který pracuje jako pokladní v bance. Jednou si ale uvědomí, že je NPC ve hře s otevřeným světem s názvem Free City, která se má brzy dostat do režimu offline. Režisérem snímku je Shawn Levy.
fortnite bankomat
Zdroj: Epic Games
Na oficiálním webu Fortnite je uvedeno, že od dnešního dne mohou hráči řešit úkoly z Free Guye. Jedná se celkem o šest úkolů, přičemž každý je spojen s jednou Reynoldsovou postavou ve filmu. Každý úkol je přístupný v bankomatu a obsahuje video s návodem přímo od Guye (Ryana Reynoldse). Hráči musí splnit pět úkolů ze šesti:
  1. nechat se zasáhnout pohybujícím se vozidlem
  2. způsobit poškození nablízko
  3. rozmístit mince po mapě
  4. promluvit si s jakýmkoliv NPC 
  5. použít táborák
  6. restartovat nebo oživit spoluhráče
Pokud splní pět questů, odemkne se hráčům nový emote s názvem Good Guy, který obsahuje zvukovou stopu Reynoldsova hlasu, který říká: „Don’t have a good day, have a great day!“ (Neměj dobrý den, měj skvělý den).
Zdroj: Epic Games
Jako skin nebude pro hráče k dispozici Guy, ale jeho děsivá varianta Dude. Postava Free Guye se tak připojuje do seznamu nejnovějších crossover skinů ve Fortnite, vedle zpěvačky Ariany Grande, Bloodsport (The Suicide Squad), hvězdy NBA LeBrona Jamese a Cammy a Guila od Street Fighters.
Zdroj: Epic Games
Free Guy by teď již měl být ve hře. Skin Dude by pak měl být přístupný dnes večer kolem osmé. Pokud hráči hledají něco zdarma (free) od Free Guye, mohou se zúčastnit giveawaye s názvem Xbox’s Free Guy giveaway, kde mohou vyhrát Xbox Series S a další ceny.
Fortnite je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn