Counter Strike 2 náhled

Nové hudební balíčky v CS:GO

13. 8. 2021
 

Hudební balíčky do hry Counter Strike: Global Offensive přišly již v roce 2014 a od té doby jsou v herní komunitě velice populární a oblíbené. Hráčům se totiž velice zalíbila myšlenka, že si můžou změnit hudbu v hlavním menu, na konci kola, anebo mohou nechat ostatní hráče poslechnout si jejich hudební balíček, když se stanou nejlepším hráčem kola. Nové hudební balíčky se ve hře neobjevují často, nicméně Valve nám teď přidalo ne jeden, ani dva, ale rovnou šest nových hudebních balíčků

První balíček nese název Mocha Petal od Austina Wintory, který se podílel na tvorbě hudby ve hrách jako je Journey, Assassin’s Creed: Syndicate nebo John Wick Hex. Tento balíček je mix dvou hudebních žánrů, polky a metalu, které se k sobě na první pohled úplně nehodí. Nicméně finální verze balíčku zní skvěle, přesvědčte se sami.

Dále zde máme ještě jeden balíček od autora, kterého také možná znáte. Tvůrce se jmenuje Jesse Harlin, který skládal hudbu pro Star Wars Battlefront 2, Republic Commando a The Old Republic. Jeho hudební balíček nese název Astro Bellum.

Další hudební balíčky a jejich autoři:

  • Yellow Magic od Chipzel
  • Work Hard, Play Hard od Laury Shigihary
  • Freaky DNA od Vici
  • KOLIBRI od Sarah Schachner

Zdroj: PCGamesN.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.