Wyoming pro American Truck Simulator se poodhaluje v dalším videu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Důkaz, že vydání dalšího rozšíření pro českou kamionovou hru American Truck Simulator neboli ATS se kvapem blíží. Přivítejte Wyoming!
American Truck Simulator - Wyoming

Zdroj: SCS Software

Stát Wyoming se nachází na severu Spojených států amerických a patří do skupiny nejméně lidnatých států v USA. Konkrétně zde žije přibližně 580 000 obyvatel, což v celkovém součtu dělá Wyoming vůbec nejmenší stát v USA co do počtu obyvatel. Naopak zde nalezneme mnoho nádherných národních parků, malebné kopce, lesy a většinou jen menší města, na které se můžeme podívat v novém videu z gameplaye, které SCS Software před několika dny zveřejnilo. V přibližně dvacetiminutové ukázce si projedeme trasu od města Evanston po Jackson, která mimo jiné přidá do hry i nové silnice v Utahu a Idahu.
Kromě záběrů z hraní nám vývojáři ukázali i samotnou mapu Wyomingu, která do hry přidá dalších deset měst.
ATS Wyoming - mapa

Zdroj: SCS Software

Wyoming bude v pořadí již desátým státem pro American Truck Simulator a je více než působivé vidět, kam se hry od českého studia SCS Software za ta dlouhá léta podpory posunuly. Bude rovněž zajímavé sledovat, zda Wyoming překoná loňský přídavek Colorado, který po stránce zpracování nasadil laťku hodně vysoko a podle mého názoru se jedná o nejlepší mapové DLC z celého portfolia SCS Software, včetně nejnovější Iberie pro Euro Truck Simulator 2.

Datum vydání prozatím nebylo oznámeno, ale vzhledem k tomu, že nás vývojáři masírují stále novými a novými detaily, očekáváme vydání již velmi brzy. Níže si můžete prohlédnout i několik obrázků z nového DLC pro American Truck Simulator, které se zaměřuje na primárně na zemědělství, farmaření apod. Nový přídavek do hry si můžete prozatím přidat do svého seznamu přání.

Zdroj: SCS Software

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn