Saints Row The Third Reamstered - náhledovka

Gangsterem nebo manažerem v nové rozdávačce na Epic Games Store

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I dnes nám společnost Epic Games nabídne novou porci her, které si můžeme po dobu jednoho týdne zcela zdarma přidat do naší knihovny. Následujících sedm dní strávíme jako návrhář a programátor ve hře Automachef, a díky oznámení restartu série Saints Row dostaneme i jeden starší díl.

Automachef

Ve manažerské hře Automachef od vývojářského studia Hermes Digital se vžijete do role návrháře kuchyní a programátora strojů, přičemž vaším úkolem je postavit nejlepší automatizovanou restauraci široko daleko. Čeká na vás hned několik složitých úkolů a hádanek, které budete řešit v celkem třech režimech. Automachef nabízí kariéru, volnou hry či plnění kontraktů a je jen na vás, jaký dostupný režim si vyberete.

Automachef bude na Epic Games Store zdarma do 2. září 2021.

Saints Row: The Third Remastered

V návaznosti na včerejší oznámení nového dílu slavné gangsterské ságy Saints Row nám společnost Epic Games jako lákadlo nabízí starší titul Saints Row: The Third ve své vylepšené edici, která se na svět vynořila 22. května 2020. Původní hra vyšla již v roce 2011.

Součástí vylepšeného dílu je i kompletní nabídka všech rozšíření, která byla doposud vydána. Hra obsahuje do dnešních dnů tři velké expanze a asi třicet menších DLC s převážně estetickými doplňky.

Saints Row: The Third Remastered bude na Epic Games Store rovněž zdarma do 2. září 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.