Gangsterem nebo manažerem v nové rozdávačce na Epic Games Store

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com
I dnes nám společnost Epic Games nabídne novou porci her, které si můžeme po dobu jednoho týdne zcela zdarma přidat do naší knihovny. Následujících sedm dní strávíme jako návrhář a programátor ve hře Automachef, a díky oznámení restartu série Saints Row dostaneme i jeden starší díl.

Automachef

Ve manažerské hře Automachef od vývojářského studia Hermes Digital se vžijete do role návrháře kuchyní a programátora strojů, přičemž vaším úkolem je postavit nejlepší automatizovanou restauraci široko daleko. Čeká na vás hned několik složitých úkolů a hádanek, které budete řešit v celkem třech režimech. Automachef nabízí kariéru, volnou hry či plnění kontraktů a je jen na vás, jaký dostupný režim si vyberete.

Titul bude na Epic Games Store zdarma do 2. září 2021.

Saints Row: The Third Remastered

V návaznosti na včerejší oznámení nového dílu slavné gangsterské ságy Saints Row nám společnost Epic Games jako lákadlo nabízí starší titul Saints Row: The Third ve své vylepšené edici, která se na svět vynořila 22. května 2020. Původní hra vyšla již v roce 2011.

Součástí vylepšeného dílu je i kompletní nabídka všech rozšíření, která byla doposud vydána. Hra obsahuje do dnešních dnů tři velké expanze a asi třicet menších DLC s převážně estetickými doplňky.

Saints Row: The Third Remastered bude na Epic Games Store rovněž zdarma do 2. září 2021.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn