Saints Row - střílení

Bylo oficiálně odhaleno nové Saints Row

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: Deep Silver

Po přibližné patnácti letech se sága dočká kompletního restartu, přičemž některé prvky z minulých dílů budou u nového Saints Row chybět.

Vývojářské studio Volition odhalilo na konferenci Open Night Live na veletrhu Gamescom 2021 dle očekávání nové pokračování slavné akčně-komediální série Saints Row. Nejnovější díl absolutně ignoruje všechny příběhové prvky z minulých dílů a je prezentován jako kompletní restart série se zcela novým příběhem. Dočkáme se nového obsazení postav a rovněž zasazení, které se bude odehrávat v jihozápadní Americe ve smyšleném městě Santo Ileso. V této fiktivní metropoli mezi sebou bojuje hned několik gangů, jejichž cílem je získat absolutní moc. Vy jakožto Boss se spolu s dalšími třemi kamarády Kevinem, Neeah a Elim vydáte do ulic Santa Ilesa vybudovat nový gang, jenž si ponese přezdívku Saints, a vaším úkolem není nic jiného než získat absolutní nadvládu nad městem. V celkem devíti okresech mapy budete bojovat proti gangům Los Panteros, The Idols a Marshall Defence Industries.

Zdroj: Deep Silver

Vývojáři slibují, že Saints Row nabídne dosud největší otevřený svět celé série, a kromě samotného města se dočkáme i přilehlých mimoměstských oblastí, v nichž si budeme moci užít spoustu vedlejších aktivit. Nový díl taktéž slibuje detailní úpravu postav, vozidel a rovněž našeho gangu.

Co se samotné hratelnosti týče, kampaň v Saints Row bude možné projít jak v jednom, tak (díky kooperaci) i ve dvou hráčích. Bohatý výběr nabídnou i dopravní prostředky. Zdejší rozmanitý svět budete moci křižovat v autech, motorkách, letadlech, helikoptérách a vyzkoušíme i takový wingsuit.

Zdroj: Deep Silver

Saints Row vyjde 25. února 2022 pro platformy PC (exkluzivně pro Epic Games Store), Playstation 5, Xbox Series X/S a překvapivě i na starší generace konzolí Xbox One a Playstation 4.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.