Call of Duty Vanguard - voják

Call of Duty Vanguard – první ochutnávka gameplaye z příběhové kampaně

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: callofduty

Gamescom Opening Night Live představil první ukázky příběhové kampaně včetně samotného gameplaye. Celá ukázka má necelých 10 minut. Jak můžeme vidět, demo se odehrává ve Stalingradu a je rozděleno na dvě části, kdy v první části se bojuje v troskách Stalingradu za jednu z hlavních postav, Polinu Petrovu, a druhá část se odehrává ve chvíli, kdy německá armáda začala s bombardováním a útokem na Stalingrad. V ukázkách můžeme vidět rychlou akci, včetně stealth postupu, ale také šplhání po budovách. Je možné že se dočkáme i nějakého parkouru? K vidění bylo několik zbraní – brokovnice, Kar98k, Mosin Nagant, MP40 a také StG 44, která v té době ještě neexistovala.

Z dema můžeme také vyčíst, že se jedná o rychlou akci, stejně jako tomu bylo v předchozích Call of Duty, ale některé části mapy možná budou více otevřené než v jiných dílech. Poukazuji tu na pasáž, kdy se Polina proplíží na poštu. Lokace je velká a otevřená, část boje probíhá tichým zabíjením a druhá brutální likvidací. Je možné, že budeme mít možnost dynamického postupu misí, kdy si budeme moci vybrat, jestli si zvolíme tichou likvidaci, nebo rozpoutáme peklo aneb styl Rambo? V ukázkách jde vidět, jak německá armáda popravuje vězně, příběh bude určitě drsný a krutý. V nějakém malém rozsahu tedy bude historie zdokumentována věrně, včetně zvěrstev, kterých se dopouštěla německá armáda na vězních. V Call of Duty: WW2 jsme mohli vidět jak vlaky odvážející zajatce, tak i koncentrační tábor, Vanguard bude bez pochyby hrůzy války ukazovat v podobném měřítku. Teď se konečně pojďme podívat na celou ukázku.


Článek pro Gaming Professors napsal Václav Zakouřil.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.