Gen V

Gen V bude masakrální jako The Boys

29. 7. 2023
Zdroj náhledu: Amazon

Očekávaný spin-off brutálního a oblíbeného seriálu The Boys se blíží. Gen V, jak se seriál jmenuje, se představil ve své nejnovější ukázce a ta vypadá ještě drsněji, než se dalo očekávat. Podíváme se na Univerzitu Godolkin, kde jsou už od 60. let trénováni mladí budoucí superhrdinové. Nyní na ni nastoupila i Marie Moreau, která ovládá jakousi krvavou magii (něco jako vládci vody/krve v Avatarovi). Ta má jasný cíl, být první černoškou v legendární Sedmičce.

Ta možnost tam samozřejmě je. Jen musí na škole podat co nejlepší výkon už jako studentka. Bohužel pro ni, kolem ní jsou další se stejným cílem, a na rozdíl od jiných středních škol mají superschopnosti. Jejími soupeři nebo přáteli, ještě nevíme přesně, budou i Andre Anderson, jenž dokáže ohýbat kovy, Golden Boy, jenž připomíná mladšího Homelandera, nebo Jordan, jenž umí měnit podoby. Z traileru vyloženě čiší temnota a brutalita. Premiéra bude už 29. září, tak si chvilku počkejme, jak vše dopadne, každopádně příslib je zde obrovský!

 

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.