Giants Uprising intro

Giants Uprising se připomíná v novém traileru

29. 3. 2023
 

Před více než rokem jsem měl možnost recenzovat Giants Uprising, titul, který velmi obratně využívá role obra snažícího se utéct ze zajetí. Hra nabízí opravdový gore, protože při cestě za pomstou můžete zničit skoro všechno, co vám přijde do cesty. Jste obr, můžete tedy použít strom nebo i vaše ohromné pěsti, abyste z těch, kteří vás věznili, udělali krvavý lívanec. V době recenze předběžného přístupu hra trpěla velmi špatnou optimalizací a poměrně dost chybami. V poslední době se však blýská na lepší časy. Vývojáři na hře stále pracují a v rámci předběžného přístupu je opravdu vidět pokrok. Vývojáři vydali nový (velmi krátký) trailer, který nabízí ukázku, co všechno můžete v Giants Uprising zažít. 

V rámci oprav a aktualizací se zvýšila celkově rychlost hraní. Běžná chůze byla nahrazena během a charge je nyní možný pouze jedním tlačítkem. Využití výdrže zůstalo však stejné, jste obr, nikoli bůh s neomezenými schopnostmi. Změnou prošlo i ovládání na gamepadu, nyní je plynulejší a intuitivnější. 

Změnou prošel také design úrovní. Při načtení posledního kontrolního bodu se nyní díváte správným směrem. Dříve byl problém, že jste mohli v určitých oblastech i lehce bloudit, pokud jste delší dobu nehráli. Opraveny byly i problémy, které způsobovaly pády pod mapu. Modely postav nyní interagují s listím a došlo k přepracování blesků na všech mapách. Zdlouhavý tutoriál nyní můžete přeskočit a vrhnout se rovnou za dobrodružstvím o útěku a krvavé pomstě.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.