Gold Project nabídne volbu mezi světlem a temnotou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: dreamirl.com
Před dvěma dny studio Dreamirl oficiálně zahájilo kickstarterovou kampaň pro svou nadcházející prvotinu Gold Project – 2D Metroidvanii v pixel artovém prostředí světla a temnoty.
Země Noreya, utlačovaná soubojem mezi světlem a temnotou, trpí hladomorem a bídou, kde jen může. Hlavní hrdinka Kali se rozhodla využít nastalé situace a vydává se do města Zlata, v němž bude hledat způsob, jakým by se mohla mstít zlým bohům. Na své cestě bude však velmi často vystavována situacím, při nichž se bude muset rozhodovat mezi bohatstvím a dobrým pocitem.
Systém světla a temnoty bude hlavní mechanikou, na niž se vývojáři rozhodli vsadit. Jakým směrem se vaše karma bude ubírat, závisí především na tom, jak se rozhodnete naložit s poraženým nepřítelem. Vysáli byste raději jeho duši a přitom shrábli zlaťáky? Nebo spíše své nepřátele očistíte?
Takhle jednoduché to však nebude. Každá strana mince s sebou přinese vybrané schopnosti a benefity. Zatímco temná strana nabídne hráči speciální útoky, jedinečná komba nebo třeba přímé debuffy na nepřítele, světlá strana vás obdaruje kouzly a útoky na dálku.
Vizuální zpracování působí až příjemně temně, ale zároveň nejde o nic speciálního, zejména bavíme-li se o variabilitě lokací.
„Finální hra bude mít mnoho různých oblastí s velkou rozmanitostí monster a prostředí,“ reagují vývojáři na hráčské obavy.
Aktuálně jsou vývojáři v 16 % své kickstarterové kampaně a vznik Gold Projectu závisí na hráčích. Více o hře zde.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn