Do Dead by Daylight přichází k 6. výročí nový zabiják

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Podle úniků informací na Redditu, který se objevil nyní před 6. výročím Dead by Daylight, by do hry měl vstoupit nový zabiják, děsivá bytost známá jako The Dredge. Tvůrce Behaviour Interactive původně spustil celý Dead by Daylight v roce 2016 a nyní zde máme multiplayerové dobrodružství na všechny možné konzole.

Vzhledem k tomu, že se blíží další herní milník a hráči jsou stále nažhaveni na nový obsah, je další zabiják krásným oživením hry. Čekat navíc nebudeme muset dlouho, vše má být ukázáno na výročním streamu, který má být už v úterý 17. května. Novinky na Redditu také tvrdí, že The Dredge bude pronásledovat všechny přeživší hned po prvním dni aktualizace. Dle uniklých obrázků je samotná nová příšera podobná některým tvorům z Amnesie, navíc má mít perk, který dokáže proměnit některá bezpečná místa pro přeživší v pasti.

Dbd –hamoun

Zdroj: reddit.com

Podle uniklých informací má být k výročí hry novinek daleko víc, bohužel zatím se stále jedná pouze o leaky a skutečnost může být zatím stále jiná. Každopádně nepřátelských zabijáků není naštěstí nikdy dost a není nad to se vždy po ránu trošku připodělat.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn