Dead by Daylight

Do Dead by Daylight přichází k 6. výročí nový zabiják

9. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Podle úniků informací na Redditu, který se objevil nyní před 6. výročím Dead by Daylight, by do hry měl vstoupit nový zabiják, děsivá bytost známá jako The Dredge. Tvůrce Behaviour Interactive původně spustil celý Dead by Daylight v roce 2016 a nyní zde máme multiplayerové dobrodružství na všechny možné konzole.

Vzhledem k tomu, že se blíží další herní milník a hráči jsou stále nažhaveni na nový obsah, je další zabiják krásným oživením hry. Čekat navíc nebudeme muset dlouho, vše má být ukázáno na výročním streamu, který má být už v úterý 17. května. Novinky na Redditu také tvrdí, že The Dredge bude pronásledovat všechny přeživší hned po prvním dni aktualizace. Dle uniklých obrázků je samotná nová příšera podobná některým tvorům z Amnesie, navíc má mít perk, který dokáže proměnit některá bezpečná místa pro přeživší v pasti.

Podle uniklých informací má být k výročí hry novinek daleko víc, bohužel zatím se stále jedná pouze o leaky a skutečnost může být zatím stále jiná. Každopádně nepřátelských zabijáků není naštěstí nikdy dost a není nad to se vždy po ránu trošku připodělat.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.