Gotham Knights

Gotham Knights konečně ukázali potřebné požadavky, zavařte si PC

19. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Hype roste a čas se krátí. Už za dva dny se konečně budeme moci vydat do nejnásilnějšího města na celém světě, do Gothamu. Batman je mrtvý, a tak zbytek jeho Batfamily nyní musí bojovat a pokusit se zachránit město, za které položil život. Opět si tak připomeneme, že ve hře budeme hrát za Batgirl, Nightwinga, Red Hooda a Robina. Před vydáním přichází ještě jeden tříminutový trailer, který znova ukáže, co ve hře můžeme očekávat.

Minulý týden přišla zpráva, že konzoláři vlastnící PlayStation 5 a Xbox Series X/S si hru stejně moc neužijí, protože poběží POUZE na 30 snímcích za sekundu. Zde doufejme, že si s tím vývojáři ještě trošku pohrají a jednou dovolí i ostatním si hru pořádně vychutnat. S požadavky na PC to není taktéž nejlepší, potřebujete totiž lehce nadprůměrný stroj.

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY

OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-9600K (3.7 GHz) nebo AMD Ryzen 5 3600
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti nebo AMD Radeon RX 590
Pevný disk: 45 GB volného místa

DOPORUČENÉ POŽADAVKY

OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-10700K (3.8 GHz) nebo AMD Ryzen 5 5600X
Paměť: 16 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 2070 nebo AMD Radeon RX 5700 XT
Pevný disk: 45 GB volného místa

Na minimálních požadavcích byste si měli hru zahrát v rozlišení 1080p, pokud budete mít aktivované nízké grafické detaily a 60 snímků za sekundu. V doporučených zase můžete mít nastavené vysoké grafické detaily místo nízkých. Tak co myslíte, bude to jedna z her roku, nebo něco, na co budeme chtít brzy zapomenout?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.