Gotham Knights - Cover

Gotham Knights pro starší konzole byl zrušen

12. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Trailer na hru Gotham Knights potvrdil, že navzdory předchozím propagačním materiálům, které naznačovaly mezigenerační vydání, bude hra vydána výhradně na konzolích nové generace PlayStation 5 a Xbox X/S. Několik posledních týdnů herní komunita spekulovala o tom, že titul bude pouze pro next-gen, a zdá se, že tyto spekulace byly správné.

Společnost Warner Bros. Games odhalila nové záběry ze hry Gotham Knights, které ještě zvýšily zájem o tento titul. Ukázka se zaměřila na Nightwinga a Red Hooda, odhalila jejich pohyby a bojové styly a hratelnost vypadá poměrně rozmanitě. Další informace se týkaly herní kořisti a kosmetiky a odhalily, jak bude ve hře fungovat určité vybavení a bonusy. Kromě těchto herních detailů a několika dalších podrobností o příběhu Gotham Knights se diváci dočkali také pohledu na graficky působivé Gotham City, které je náležitě zahaleno do tmy a má mnoho reflexních ploch.

Tyto velmi působivé vizuální efekty si však vyžádaly svou cenu. Poté, co společnost Warner Bros. ukázala hratelnost, bylo zveřejněno říjnové datum vydání a na obrazovce byly uvedeny platformy, na kterých hra vyjde. Konzole PlayStation 4 a Xbox One jsou ze seznamu vyloučeny. Nejde o chybu ani marketingové rozhodnutí, jak upozorňuje server VG247, tisková zpráva vydaná spolu s trailerem potvrzuje, že hra Gotham Knights bude exkluzivní pro konzole nové generace, aby hráči získali co nejlepší herní zážitek.

To bude jistě zklamáním pro mnoho netrpělivých fanoušků, kteří si ještě nepořídili konzoli nové generace nebo špičkový počítač. Existuje jen velmi málo her vydávaných výhradně pro novou generaci.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.