GTFO opustí Early Access

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: 10 Chambers
Před dvěma roky se na Steamu v předběžném přístupu objevila FPS hororová hra GTFO, která sklidila poměrně úctyhodný úspěch. Titul obdržel na Steamu 88 % kladných recenzí, což jej řadí do kategorie „Velmi kladné“. Nyní vývojářské studio 10 Chambers, které stojí za tímto počinem, oznámilo, že GTFO se dostane z fáze předběžného přístupu již ke konci tohoto roku. Přesné datum zatím není známo.
Před tímto velkým oznámením hra obdržela několik aktualizací, a dokonce dostala i VR mód. VR mód v hororových hrách je sice jen pro ty pravé odvážlivce, avšak dodává to tu pravou děsivou atmosféru.
„Díky úspěchu, které GTFO mělo při spuštění předběžného přístupu, jsme mohli rozšířit náš vývojářský tým a zaměřit se na každou část hry tak, jak si zaslouží. Hra bude mít velice znatelný přechod z Early Access do verze 1.0,“ řekl Ulf Andersson, CEO vývojářského studia 10 Chambers.

O čem GTFO je?

V této hře, která je ideální pro čtyři hráče, vás někdo pod jménem „The Warden“ pošle na krvavou expedici. Vy jakožto tým musíte spolupracovat, komunikovat a také si neustále hlídat, kolik nábojů vám ještě zbývá. Útočí na vás jakási stvoření, která se nepodobají lidem, ale spíše bych je označila za zombie. Chyby se v této hře trestají krvavou a bolestivou smrtí.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn