Salt And Sacrifice intro

Salt And Sacrifice exkluzivně na Epicu

19. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Zdá se, že agresivní strategie exkluzivních her na Epic Store nebere konce, ba naopak je otázkou prakticky u většiny her, zda nakonec neskončí na Epic Store – málo vývojářů dokáže odolat (krom známého případu hry DARQ) štědré nabídce, a tak se i hra Salt And Sacrifice stane nakonec exkluzivitou na Epicu.

Vývojářské studio Ska Studios oznámilo, že připravovaná hra pro PC vyjde exkluzivně pro obchod Epic Games Store. Pokračování nezávislého hitu Salt and Sanctuary by se mělo objevit na PC a konzolích PlayStation začátkem roku 2022.

Zdroj: igdb.com

Kdy bude Salt and Sacrifice vydána?

V tuto chvíli je známo o datu vydání hry Salt and Sacrifice pouze to, že tato plošinovka od Ska Studios bude debutovat na PC, PS5 a PS4 někdy v prvním čtvrtletí příštího roku. Díky tiskové zprávě vývojářů však je také potvrzeno, že hra bude na PC exkluzivní pro Epic Games Store.

Vyjde hra na Steamu nebo Switchi?

V tuto chvíli to nevypadá, že by hra měla vyjít na Steamu, a ani to nevypadá, že by ji Ska Studios přineslo na Nintendo Switch. Její předchůdce však nakonec vyšel i pro konzoli Nintenda a dočkal se i vydání na Steamu, takže je možné, že se Salt and Sacrifice v budoucnu na tyto dvě platformy dostane, je však také silně pravděpodobné, že se hra setká s přívalem negativních reakcí, stejně tak jako ze začátku Salt and Sanctuary.

Hra je pokračováním soulslike metroidvanie Salt and Sanctuary z roku 2016. Ačkoli se jedná o pokračování, není to vlastně Salt and Sanctuary 2 v tradičním slova smyslu. Stále se jedná o plošinovku s důrazem na průzkum a boj, ale funkce multiplayeru byly značně rozšířeny. 

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.