Gungrave G.O.R.E – logiášek

Gungrave G.O.R.E. zná datum vydání

30. 8. 2022
Zdroj náhledu: Iggymob Co. Ltd.

Gungrave G.O.R.E. představuje návrat série Gungrave po téměř 20 letech a včera jsme se dozvěděli, kdy konečně dorazí. Nový trailer představený na Gamescomu odhaluje listopadové datum vydání a ukazuje bláznivé obsazení postav a důvody, proč budou zasypány kulkami.

V traileru, který se do značné míry opírá o počítačovou grafiku, jsou některé akční momenty přímo ze hry, ale pro lepší pochopení přehnaných soubojů doporučujeme zhlédnout předchozí trailer. Fanoušci her a anime titulů, z nichž Gungrave vzešel, budou potěšeni, protože G.O.R.E. vypadá tak bombasticky a absurdně, jak byste očekávali. Nováčci, kteří mají rádi kulky, krev a šílenství, se pravděpodobně budou cítit jako doma.

Hra Gungrave G.O.R.E. vyjde 22. listopadu pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC. Při předobjednávce obdržíte speciální skin Grim Reapera, který navrhl bývalý designér společnosti Tango Gameworks Ikumi Nakamura, jenž na hře G.O.R.E. pracuje jako výtvarník postav.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.