Xbox – logo

Xbox Game Pass zřejmě brzy nabídne tzv. rodinné předplatné

30. 8. 2022
Zdroj náhledu: Microsoft

Služba Xbox Game Pass by brzy mohla globálně představit tzv. rodinný režim, který se v současné době testuje ve vybraných regionech.

V současnosti můžete svoje předplatné sdílet pouze s jedním dalším uživatelem, to by se však v budoucnu mohlo změnit. Ve vybraných regionech totiž začal Microsoft testovat tzv. rodinný režim, který umožňuje uživatelům sdílet předplatné až se čtyřmi dalšími lidmi. Podle nejnovějších informací by však tato funkce mohla být brzy dostupná i globálně. Jestli tomu ovšem tak bude a kdy, není jasné. Podle uživatele Aggiornamenti Lumia by mělo jít o nový typ předplatného s názvem Xbox Game Pass Friends & Family.

Pokud se informace potvrdí a Microsoft skutečně v budoucnu chystá rozšířit své předplatné, otevírá se tím jedinečná možnost pro ty hráče, kteří by jinak nebyli ochotni si předplatné pořizovat. Rovněž by tento krok mohl navazovat na ambice Microsoftu rozšířit předplatné na další platformy, jako je například cloudové hraní na telefonech. Zajímavé rovněž bude, jestli Friends & Family bude k dispozici samostatně a za jakou cenu, nebo naopak bude pouze součástí Xbox Game Pass Ultimate.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.