Gungrave G.O.R.E – logiáš

Gungrave G.O.R.E. vychází na podzim 2022

20. 6. 2022
Zdroj náhledu: @GungraveGORE/twitter

Studio Iggymob a vydavatel Prime Matter vydali nový trailer na hru Gungrave G.O.R.E., a jak už název napovídá, je v něm hodně krve. Ukázka rovněž odhaluje, že titul vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PC (Steam) někdy na podzim tohoto roku.

Zdroj: Iggymob Co. Ltd.,Poprvé byl Gungrave G.O.R.E. oznámen již v roce 2021 velkolepým (a opět velmi krvavým) gameplay trailerem. Pokud se těšíte, určitě se podívejte na nový trailer.

Gungrave G.O.R.E. je o antihrdinovi Graveovi, který dělá to, co mu jde nejlépe: kosí nemrtvé cíle pomocí svých dvou pistolí a ozbrojené rakve. Již v roce 2021 společnost Prime Matter prozradila, že bývalá designérka společností Platinum Games a Tango Gameworks Ikumi Nakamura propůjčila hře svůj výtvarný talent jako návrhářka postav. A je to vidět, protože tyto postavy vypadají skvěle!Gungrave G.O.R.E. je plánován pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC a vyjde někdy na podzim tohoto roku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.