Wo Long Fallen Dynasty – úvodka

Wo Long: Fallen Dynasty potrápí vaše reflexy

29. 8. 2022
Zdroj náhledu: Team Ninja

Říkali jste si někdy, jaký by byl výsledek, kdybyste zkombinovali dvě rozdílné hry dohromady? Vývojáři ze studia Team Ninja se nám rozhodli odpovědět na to, co vznikne ze spojení Zaklínače a Sekira. Wo Long: Fallen Dynasty je další chystaná souls-like hra, o které jsme poprvé slyšeli už v červnu tohoto roku. Až nyní nám byla odhalena první ukázka založená na meči s kořeny čínského bojového umění a vypadá vážně skvěle. Bohužel s jistotou víme, že titul letos už nestihne dorazit. Vydání Wo Long: Fallen Dynasty je plánováno někdy na blíže nespecifikovaný termín začátkem roku 2023 na PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC včetně Xbox Game Passu hned v den vydání.

Nejnovější trailer se zaměřuje na boj s mečem na blízko a s magií na dálku. Bezejmenný hlavní hrdina čelí různým mytickým bytostem a odhaluje některé zbraně, schopnosti a bojové styly. Zatímco budete kolem sebe metat blesky, ohnivé víry a další kouzla, vrhnete se na obrovské nepřátele s arzenálem historických zbraní. Zejména design bestií zaujme nejedno bystré oko. Stvoření podobná tygrovi, velkému planoucímu fénixovi, tajemnému poustevníkovi se zvonečkem či svůdné hadí ženě budí respekt a zároveň hrůzu. Ti všichni vás při nelítostných soubojích jistě dostatečně potrápí.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.