Marvel's Wolverine – Wolvík

Hackeři se nabourali do Insomniac Games

14. 12. 2023
 

Když podáš prst, vždy ti ukousnou ruku. To nejspíš zjistilo i Sony se svým studiem Insomniac Games poté, co zveřejnili další informace k plánovanému Marvel´s Wolverine. Skupina Rhysida se totiž pochlubila úspěšným hacknutím a zveřejnila pár ukradených materiálů. Tato skupina tak kromě obrázků mohla získat dokonce i pasy, informace a informace o zaměstnancích, tedy důležité osobní údaje.

Momentálně bylo studiu Insomniac Games nabídnuto zaplatit 50 bitcoinů (necelých 50 milionů korun), a pokud nezaplatí, bude zahájena aukce s vyvolávací cenou. Dle vyjádření se ale hackeři dostali pouze do Insomniac Games, nikoliv do Sony či SIE. Uvidíme tedy, jak celá situace dopadne. 

S útoky hackerů jsou poslední dobou vcelku velké starosti. Společnosti přesto stále nevyjednávají a věří, že zloděje včas chytí. Stejně tomu bylo i při útoku na Grand Theft Auto VI, kdy byl hacker později dopaden. Momentálně tak víme, že nic nevíme a že budeme jen čekat, než se objeví buďto nějaké větší a důležitější leaky z ukradených materiálů, nebo si brzy přečteme, že byl dopaden zloděj. Na oboje si ale nejspíš určitě počkáme a do té doby kdo ví, třeba dostaneme nějaké pořádně informace o blížícím se Marvel´s Wolverine.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.