Marvel's Wolverine – Wolvík

Marvel´s Wolverine bude mít Rkový rating

23. 11. 2023
 

Ačkoliv vyjde pouze na platformu PlayStation 5, Insomniac Games a Sony Interactive Entertainment očividně mají s počinem Marvel´s Wolverine velké plány. Úspěch Spider-Man 2, který se nyní propracoval i do nominací na Game of the Year (kde nepochybuji, že i nějaké to ocenění sebere), očividně ukazuje, že ačkoliv superhrdinské filmové univerzum je mrtvé, to herní teprve pořádně ožívá. Konečně se o další hře z tohoto světa dozvídáme další informace, byť z neoficiálních zdrojů.

Nedávno totiž vyšla najevo informace, že Spider-Mani a Wolverine pocházejí ze stejného vesmíru, tedy Země-1048. Známý insider Daniel Richtman nyní přišel s další informací. Marvel´s Wolverine se bude odehrávat na fiktivním ostrově jménem Madripoor (nachází se poblíž Singapuru). Je to tedy ráj pro pašeráky a piráty. To znamená, že se zde lidé často mlátí hlava nehlava a bojují o vzájemnou nadvládu. Nyní se na tento ostrov podívá Wolverine, který v komiksech, pokud se nemýlím, s tímto místem má už své zkušenosti.

Mimochodem už v prvním teaseru jsme získali nápovědu ohledně této lokace. V záběru, kde Wolverine sedí, je totiž vidět nápis „The Princess Bar“ – ten se nachází v Lowtownu a ten je zase v Madripooru. Upřímně ale respekt tomu, kdo tento fakt odhalil. Bohužel však stále nevíme, kdy by titul měl vůbec vyjít. S největší pravděpodobností to bude až rok 2025. Nicméně je zde stále fakt, že Spider-Man 2 oslavil takový úspěch – dospělý Wolverine je takový příslib, že by si tvůrci mohli s herní tvorbou trošku pospíšit. Nakonec i sám insider Richtman potvrdil, že hra by měla být velmi temná, atmosféra hutná, a tím pádem herní rating bude R. Pokud znáte komiksy s tímto hrdinou, víte, že to je více než nutnost. Wolverine totiž za sebou nechává snad pomalu více krvavých skvrn než Deadpool, a to je sakra co říct.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.