Scorn

Scorn má přesné datum vydání

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: Ebb Software

Scorn představuje hektolitry krve a nechutnou pupeční šňůru. O děsivé hororové hře z pohledu první osoby od Ebb Software, která jako by vypadla z pera H. R. Gigera, se v minulosti napsalo již mnohé. Hra je totiž ve vývoji téměř deset let a dlouho nebylo známé vydání. Zdá se však, že se hráči letos konečně dočkají. Tvůrci sice oznámili přibližné datum vydání Scorn v prosinci minulého roku, ale hra se už dvakrát odkládala. Během letošní Xbox & Bethesda Games Showcase vývojáři přišli s přesným termínem. Dlouho očekávaný horor si zahrajete 21. října tohoto roku.

Zdroj: Ebb Software

Scorn bude drsnější!

Oznámení přišlo společně s novým trailerem, který ukazuje, že Scorn bude nejspíš ještě drsnější, než si mnozí mysleli. Pupeční šňůra, spousta krve, drsný a nehostinný svět. Prostě zaručená pecka pro všechny fanoušky Aliena.

Do role humanoidního stvoření bez kůže se budete moct vžít na PC a Xbox Series X/S. Hra také zamíří do služby Xbox Game Pass. Strávíte letošní Halloween ve společnosti Scorn?

Zdroj: eurogamer


Novinku pro Gaming Professors napsal Dominik Tománek

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.