Frozen Flame vychází letos na podzim

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb

Po letech strávených v alfa a beta verzích na Steamu i jiných platformách se letos na podzim konečně objeví na trhu MMORPG o přežití Frozen Flame – a na včerejší výstavě PC Gaming Show byl představen zbrusu nový trailer na tuto hru.

Kromě těžby, craftingu a přežívání představuje Frozen Flame akční RPG v otevřeném světě, ve kterém máte za úkol vybudovat nový domov v rozlehlém a nepřátelském fantasy světě Arkana – světě, jenž pomalu umírá následkem postupující ledové kalamity.
Součástí Frozen Flame jsou kromě základních úkolů, jako je přežití a budování základny, také staré dobré dungeony, lesy a jeskyně, které můžete prozkoumávat při lovu mocných zbraní a artefaktů. Největší z nich je Citadela, všudypřítomná hrozba, jež ničí zemi a hrozí, že pokud se jí nebude čelit, uvrhne svět do věčné doby ledové. Dobytí Citadely je vaším konečným cílem – pokud jste ovšem právě investovali do vlněných kabátů a máte chuť hrát padoucha, který bojuje proti zbytku serveru.
Frozen Flame – nějaký obřík

Zdroj: Dreamside Interactive

Podle vývojářů ze studia Dreamside Interactive se Frozen Flame objeví v předběžném přístupu ve službě Steam už tento podzim, což by mělo trvat přibližně 18 měsíců. Během této doby plánují přidat další biomy, příšery, obsah a mechanismy pro vysoké úrovně, stejně jako skutečného koncového bosse, kterého bude možné zabít.

Zdroj: PCGamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn