Frozen Flame – logiáš

Frozen Flame vychází letos na podzim

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb

Po letech strávených v alfa a beta verzích na Steamu i jiných platformách se letos na podzim konečně objeví na trhu MMORPG o přežití Frozen Flame – a na včerejší výstavě PC Gaming Show byl představen zbrusu nový trailer na tuto hru.

Kromě těžby, craftingu a přežívání představuje Frozen Flame akční RPG v otevřeném světě, ve kterém máte za úkol vybudovat nový domov v rozlehlém a nepřátelském fantasy světě Arkana – světě, jenž pomalu umírá následkem postupující ledové kalamity.

Součástí Frozen Flame jsou kromě základních úkolů, jako je přežití a budování základny, také staré dobré dungeony, lesy a jeskyně, které můžete prozkoumávat při lovu mocných zbraní a artefaktů. Největší z nich je Citadela, všudypřítomná hrozba, jež ničí zemi a hrozí, že pokud se jí nebude čelit, uvrhne svět do věčné doby ledové. Dobytí Citadely je vaším konečným cílem – pokud jste ovšem právě investovali do vlněných kabátů a máte chuť hrát padoucha, který bojuje proti zbytku serveru.

Zdroj: Dreamside Interactive

Podle vývojářů ze studia Dreamside Interactive se Frozen Flame objeví v předběžném přístupu ve službě Steam už tento podzim, což by mělo trvat přibližně 18 měsíců. Během této doby plánují přidat další biomy, příšery, obsah a mechanismy pro vysoké úrovně, stejně jako skutečného koncového bosse, kterého bude možné zabít.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.