High on Life – úvodka

High on Life vyjde letos na podzim

22. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Titul High on Life byl vůbec poprvé představen veřejnosti během letošního Summer Game Festu a hned si získal pozornost díky své bláznivé náplni. Za hrou totiž stojí tvůrci Ricka & Mortyho, což samo o sobě již naznačuje pořádně ulítlou zábavu, ve které můžeme očekávat skutečně cokoliv. Krátce po vůbec prvním představení je tu další novinka ohlašující datum vydání. High on Life by mělo, dle nově dostupných údajů, vyjít ještě tento rok, konkrétně 25. října, na Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Majitelé Xbox Game Passu si díky svému předplatnému titul zahrají hned v den jeho vydání. Vychází se přitom z nově aktualizovaných údajů na oficiálních webových stránkách Xboxu.

Jak se zdá, říjen bude poměrně nabitým měsícem, protože 21. vychází Scorn, 25. Gotham Knights a 28. nové Call of Duty. V High on Life se ocitnete ve skutečně neobyčejném světě, kde se jako zbraně využívají živí tvorové… dost ukecaní živí tvorové. Stejně tak netradiční má být i samotný příběh, kdy se hlavní hrdina ocitne krátce po škole bez práce a jakýchkoliv ambicí. V tu dobu se jakýsi mimozemský kartel rozhodne, že lidstvo využije jako drogu, a tak bude na vás, abyste se stali tím nejobávanějším lovcem odměn v celém širokém vesmíru a zachránili tak nebohé lidstvo před krutým osudem. Chybět nebude objevování nových planet, různých mimozemských technologií, akcí nabitá zábava, učení se nových schopností a mnoho dalšího, což ostatně objevíme už za pár týdnů.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.