Raft opustil early access

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Redbeet Interactive
Nyní již známý survival titul Raft vyšel v předběžném přístupu v roce 2018. Spousta hráčů si jej okamžitě zamilovala, a i já sama jsem na něm strávila několik desítek hodin. O čtyři roky později vývojářské studio Redbeet Interactive oznamuje verzi 1.0 s názvem „The Final Chapter“ neboli závěrečná kapitola. To znamená, že po tolika letech práce hra konečně opouští early access.
S finální kapitolou také do hry samozřejmě přichází několik novinek. Jednou z nich jsou tři nové destinace. Prvním novým místem by měla být zaplavená vysoká budova nesoucí název Varuna Point. Druhá destinace se nachází na souši, avšak vše je pokryté sněhem. Jedná se o výzkumnou stanici, která se jmenuje Temperance. Poslední destinace je neznámá, vývojáři uznali, že bude lepší, když toto místo hráči objeví sami na vlastní pěst.
Dále do titulu Raft také přichází noví nepřátelé, jako například mořský ďas, lední medvěd nebo i hyena. K tomu všemu také máte možnost při cestování herním světem narazit na nové postavy, které se vám následně odemknou a vy za ně můžete hrát. Vývojáři do hry přidali i několik nových itemů a určitým způsobem přepracovali příběhovou linii.

Pokud jste ještě neměli šanci si Raft zahrát, na Steamu právě probíhá sleva, a tak si jej můžete pořídit za 16,99 eur.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn