Hitman –nalévání trocha vínka

Hitman 3 bude brzy obsahovat ray tracing

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: IO Interactive

Hitman 3 ukázal, že ještě nepatří do starého železa a že je jistý Agent 47 stále populární. Série stealth her od IO Interactive, která vznikla před více než 20 lety, se stala jednou z nejlepších špionážních herních sérií v historii, vedle Splinter Cell a Metal Gear Solid. Vzhledem k její popularitě se proslýchá, že se tento poslední díl brzy dočká grafické aktualizace.

Zdroj: IO Interactive A/S

Podle nedávného tweetu vývojářského studia IO bude Hitman 3 brzy podporovat ray tracing a také technologii DLSS neboli Deep Learning Super Sampling od společnosti Nvidia. Pro hráče na PC bude aktualizace vydána 24. května. Ačkoliv už nyní je hra poměrně působivá, tato nová fáze má za cíl vylepšit celkový vizuální vzhled. Jedná se o běžnou aktualizaci, která je implementována v mnoha moderních titulech AAA, a dokonce i v některých nezávislých hrách.

Kromě ray tracingu bude Hitman 3 využívat také technologii XeSS společnosti Intel, podobnou výše zmíněné DLSS od Nvidie. Blue Team zatím nevydal varianty svých dlouho očekávaných grafických karet Arc pro stolní počítače, nicméně až se tak stane, budou si hráči Hitmana moci vychutnávat vyšší rozlišení a osvětlení ve hře, aniž by museli používat dedikovaný grafický procesor RTX.

Zdroj: gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.