Hitman 3 bude brzy obsahovat ray tracing

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IO Interactive

Hitman 3 ukázal, že ještě nepatří do starého železa a že je jistý Agent 47 stále populární. Série stealth her od IO Interactive, která vznikla před více než 20 lety, se stala jednou z nejlepších špionážních herních sérií v historii, vedle Splinter Cell a Metal Gear Solid. Vzhledem k její popularitě se proslýchá, že se tento poslední díl brzy dočká grafické aktualizace.

Zdroj: IO Interactive A/S

Podle nedávného tweetu vývojářského studia IO bude Hitman 3 brzy podporovat ray tracing a také technologii DLSS neboli Deep Learning Super Sampling od společnosti Nvidia. Pro hráče na PC bude aktualizace vydána 24. května. Ačkoliv už nyní je hra poměrně působivá, tato nová fáze má za cíl vylepšit celkový vizuální vzhled. Jedná se o běžnou aktualizaci, která je implementována v mnoha moderních titulech AAA, a dokonce i v některých nezávislých hrách.

Kromě ray tracingu bude Hitman 3 využívat také technologii XeSS společnosti Intel, podobnou výše zmíněné DLSS od Nvidie. Blue Team zatím nevydal varianty svých dlouho očekávaných grafických karet Arc pro stolní počítače, nicméně až se tak stane, budou si hráči Hitmana moci vychutnávat vyšší rozlišení a osvětlení ve hře, aniž by museli používat dedikovaný grafický procesor RTX.

Zdroj: gamerant

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn