MADiSON náhled

Hororová hra MADiSON má své datum vydání

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: BLOODIOUS GAMES

9. července roku 2021 vývojářské studio BLOODIOUS GAMES oznámilo svou úplně první nadcházející hru. Jednalo se o hororový titul nesoucí název MADiSON. Teď, o několik měsíců později, má nadcházející hororovka už i své datum vydání. MADiSON si poprvé budete moci zahrát již za pár měsíců, a to 24. července 2022. Titul bude vydán na PC, PlayStation 4 a next-gen konzole.

Tvůrci MADiSON popisují jako psychologický horor z první osoby, který přinese pohlcující a děsivý herní zážitek. Budete řešit hádanky, pořizovat fotografie, prozkoumávat své okolí a hlavně musíte přežít.

Vžijete se do role muže, který se jmenuje Luca. Ten je obětí brutálního mučení démona Madisona, který ho nutí pokračovat v krvavém rituálu, jenž začal již před desítkami let, a nutí ho páchat nechutné činy. Otázkou ale je, zda dokážete tento rituál dokončit.

Dle traileru se milovníci hororů mají na co těšit. Čekat na vás bude několik jumpscarů, blikajících světel, a určitě se i pořádně proběhnete. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam. 

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.