Hororová hra MADiSON má své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: BLOODIOUS GAMES
9. července roku 2021 vývojářské studio BLOODIOUS GAMES oznámilo svou úplně první nadcházející hru. Jednalo se o hororový titul nesoucí název MADiSON. Teď, o několik měsíců později, má nadcházející hororovka už i své datum vydání. MADiSON si poprvé budete moci zahrát již za pár měsíců, a to 24. července 2022. Titul bude vydán na PC, PlayStation 4 a next-gen konzole.
Tvůrci MADiSON popisují jako psychologický horor z první osoby, který přinese pohlcující a děsivý herní zážitek. Budete řešit hádanky, pořizovat fotografie, prozkoumávat své okolí a hlavně musíte přežít.
Vžijete se do role muže, který se jmenuje Luca. Ten je obětí brutálního mučení démona Madisona, který ho nutí pokračovat v krvavém rituálu, jenž začal již před desítkami let, a nutí ho páchat nechutné činy. Otázkou ale je, zda dokážete tento rituál dokončit.

Dle traileru se milovníci hororů mají na co těšit. Čekat na vás bude několik jumpscarů, blikajících světel, a určitě se i pořádně proběhnete. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam. 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn