Lego Star Wars Skywalker saga

Hra Lego Star Wars: The Skywalker Saga pokořila rekord na Steamu

8. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Počet hráčů nového The Lego Star Wars: The Skywalker Saga na Steamu je vážně vysoký. Popravdě je velmi vysoký, je tak vysoký, že se stal nejpopulárnější Lego hrou a překonal tak starý rekord o 1400 %. Jedná se o nejambicióznější Lego hru se spoustou crossoverů. Nabízí nám přes 300 herních postav a tato epická sága zahrnuje všech devět filmů série Star Wars. Vývojářům se ambice vyplácí, jelikož krátce po vydání je Star Wars: The Skywalker Saga tím nejhranějším!

Lego statistika

Zdroj: steamdb.info

Jak můžete z grafu vidět, v den vydání se počet hráčů vyšplhal až na osmdesát dva tisíc. Pro vývojáře je to tak značka úspěchu. Do teď držel rekord v počtu hranosti titul Lego Marvel Super Heroes. Hru napěchovanou superhrdiny hrálo nejvíce v jednu chvíli za celou historii pouze necelých šest tisíc hráčů. Jedná se tedy o obrovský skok a posun kupředu v dalším vývoji oblíbené značky Lego her. My doufáme, že vývojáři budou ve svém snažení pokračovat a přinesou nám další množství kvalitních titulů.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.