Gods Will Fall - Epic Games

Akční fantasy hra zdarma na Epic Games Store

6. 1. 2022
Zdroj náhledu: Deep Silver

Máme tu nový rok 2022 a s ním i zcela novou hru zdarma v obchodě Epic Games Store. Po vánočním rozdávání, která nám poslední den nabídlo novodobou trilogii Tomb Raider, na nás nyní čeká akční fantasy titul Gods Will Fall.

Gods Will Fall

Gods Will Fall od vývojářského studia Clever Beans vypráví příběh o krutých a nemilosrdných bozích, kteří již dlouhá tisíciletí terorizují lidstvo a vyžadují uctívání a věrnost. V opačném případě následuje pomalá a krutá smrt. Naději na ukončení této nemilosrdné nadvlády přináší osm hrdinů, kteří se vydávají do světa bohů nastolit spravedlnost a pořádek.

Na vyzvednutí Gods Will Fall v obchodě Epic Games Store máte čas do 13. ledna 2022, poté nabídku obmění tahová strategie Galactic Civilizations III.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.