Windbound - Epic Games

Odhalte tajemství tajuplného ostrova v nové hře na Epic Games Store

10. 2. 2022
Zdroj náhledu: Deep Silver

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další zajímavý kousek, který si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes ztroskotáme na neznámém ostrově ve hře Windbound.

Windbound

V roli válečnice Kary se ocitnete uprostřed divoké bouře na širém moři, která vás oddělí od ostatních členů posádky. Následně ztroskotáte na záhadném ostrově bez jídla, vody, a naneštěstí bohužel i vaší lodě. Začíná tak dlouhá cesta o přežití, v níž využijete Kařiny schopnosti a zároveň odhalíte záhadné tajemství tohoto tajuplného ostrova. Windbound vyšel 28. srpna roku 2020 od vývojářského studia 5 Lives Studios a vydavatele Deep Silver.

Windbound si na Epic Games Store můžete přidat do 17. února, poté nabídku nahradí adventura Brothers - A Tale of Two Sons.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.