Crysis 3 Remastered - hlavní postava

Crysis Remastered přináší v nové aktualizaci velký počet oprav a vylepšení

9. 2. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

Crysis Remastered se podle slov vývojářů dočkal dosud nejpůsobivější aktualizace, která přináší hromadu vizuálních vylepšení a oprav. Zároveň Crytek oznámil, že tento update bude poslední aktualizací do celé Crysis Remastered Trilogy pro PC.

I když jsme v poslední době pracovali na upoutávce pro nově oznámený díl série Crysis, nic nebránilo naše síly zaměřit i na vylepšování Crysis Remastered Trilogy. Jak jsme dříve slíbili, tak činíme, a přinášíme další aktualizací pro Crysis Remastered na PC,  uvedl Crytek v oficiální zprávě.

Patch 3 přináší významné navýšení výkonu grafické karty a procesoru ve hře a zároveň zlepšuje stabilitu jako takovou. Crytek sice neuvádí, co konkrétně navýšení výkonu přináší, očekáváme však zlepšení samotné optimalizace, která v některých ohledech dosti haprovala. Dále aktualizace obsahuje různé opravy pro Nvidia DLSS či zvuky nebo textury. Kompletní seznam změn je následující:

Znatelné navýšení výkonu GPU a CPU

Lepší stabilita

Oprava achievementů na Steamu

Oprava problému s AI

Implementace streamování textur

Opraven problém s osvětlením částic

Různý typ oprav pro Nvidia DLSS

Různé opravy vykreslování textur

Opraveny některé problémy se zvukem

Opraveny problémy s hlavní nabídkou

Na Steam přidány sběratelské karty

Kompletní informace naleznete zde. Na našem webu si také můžete přečíst recenzi na Crysis Remastered, či na celou trilogii.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.