Crysis Remastered přináší v nové aktualizaci velký počet oprav a vylepšení

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crytek
Crysis Remastered se podle slov vývojářů dočkal dosud nejpůsobivější aktualizace, která přináší hromadu vizuálních vylepšení a oprav. Zároveň Crytek oznámil, že tento update bude poslední aktualizací do celé Crysis Remastered Trilogy pro PC.

I když jsme v poslední době pracovali na upoutávce pro nově oznámený díl série Crysis, nic nebránilo naše síly zaměřit i na vylepšování Crysis Remastered Trilogy. Jak jsme dříve slíbili, tak činíme, a přinášíme další aktualizací pro Crysis Remastered na PC,  uvedl Crytek v oficiální zprávě.

Patch 3 přináší významné navýšení výkonu grafické karty a procesoru ve hře a zároveň zlepšuje stabilitu jako takovou. Crytek sice neuvádí, co konkrétně navýšení výkonu přináší, očekáváme však zlepšení samotné optimalizace, která v některých ohledech dosti haprovala. Dále aktualizace obsahuje různé opravy pro Nvidia DLSS či zvuky nebo textury. Kompletní seznam změn je následující:
–  Znatelné navýšení výkonu GPU a CPU
–  Lepší stabilita
–  Oprava achievementů na Steamu
–  Oprava problému s AI
–  Implementace streamování textur
–  Opraven problém s osvětlením částic
–  Různý typ oprav pro Nvidia DLSS
–  Různé opravy vykreslování textur
–  Opraveny některé problémy se zvukem
–  Opraveny problémy s hlavní nabídkou
–  Na Steam přidány sběratelské karty

Kompletní informace naleznete zde. Na našem webu si také můžete přečíst recenzi na Crysis Remastered, či na celou trilogii.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn