Doom 64 – finální fight

Hra ze série DOOM a balíček do Rumbleverse zdarma na Epic Games Store

18. 8. 2022
 

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší zajímavé hry v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat legendární DOOM 64 a balíček do free-to-play hry Rumbleverse.

DOOM 64

Prvním titulem v dnešní rozdávačce je legendární DOOM 64, který vyšel původně pouze pro Nintendo 64 v roce 1997. Na jiné platformy se tento díl dostal až o dvacet tři let později, tedy konkrétně v roce 2020. Věřte, že Dooma 64 si rozhodně nespletete s žádnými jinými díly. Vizuální podoba je jiná, ale přesto se stále drží konceptu a stylu klasického Dooma. To samé platí pro nepřátele a zbraně.

DOOM 64 bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 25. srpna 2022.

Rumbleverse – Boom Boxer Content Pack

Pokud patříte mezi hráče free-to-play akční hry Rumbleverse, potěší vás speciální balíček, který Epic Games Store rozdává. V něm obdržíte 120minutový Fane booster, exkluzivní set Boom Boxer a kartu s pozadím.

Rumbleverse – Boom Boxer Content Pack bude rovněž k dispozici do 25. srpna 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.