Forspoken – Frey úvodka

Hráč Forspoken strávil 50 hodin hraním dema, aby dosáhl limitu úrovní

16. 1. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Do vydání velmi očekávaného titulu Forspoken zbývá ještě více než týden. Dobu čekání si však můžete lehce zpříjemnit demoverzí, která vám umožní ochutnat vše, co fantasy země Athia nabízí. Některé demoverze vám neukáží skoro nic, jsou zde však i demoverze jako v tomto případě, které vám dají plně ochutnat, co můžete očekávat v plné verzi hry. Někteří hráči demo využívají nejen ke zjištění, zda je plná verze bude opravdu bavit, ale také k získání užitečných informací o mechanismech a principech hry. Díky tomu si pak mohou v plné verzi udělat rychlejší představu o postupu a vědí, na co se případně zaměřit. 

Podle serveru PCGamesN několik hráčů prošlo demoverzi Forspoken do takového stupně, že dosáhli maximální úrovně hry. Poté, co tito hráči strávili spoustu času prozkoumáváním otevřeného světa dema, dosáhli ve hře bodu, kdy jim ukazatel zkušeností přestal ukazovat jakýkoli přírůstek. Od tohoto okamžiku zůstaly jejich postavy na 99. úrovni, což je zřejmě nejvyšší dosažitelná úroveň. Samozřejmě se jedná pouze o hranici pro demo a vzhledem k tomu, že plná hra je rozsáhlejším zážitkem v otevřeném světě, je možné, že se hráči dostanou nad úroveň 99. Někteří hráči si totiž po dosažení hraniční úrovně všimli, že jim stále zbývá mana (herní předmět, který se používá k zvyšování úrovně).

Na druhou stranu mnozí z hráčů, kteří v ukázce dosáhli maximální úrovně, poznamenali, že jim to trvalo asi 50 hodin, což se zdá být slušná doba na to, aby si postava zvýšila úroveň. Nesmí se však zapomínat, že se vychází pouze z možností, které demo nabízí. Nepřátelé a mise budou s největší pravděpodobností v plné verzi hry ještě rozmanitější. Zmíněných 50 hodin nemusí být nutně finální číslo k dosažení maximální úrovně. 

Zdroj: thegamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.