The Sims 4 intro

Hráči The Sims 4 zaplavují své domovy

26. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávné rozšíření The Sims 4 s názvem „Život na venkově“ přineslo celou řadu funkcí – chov slepic, lamy jako domácí mazlíčky, simíky s intolerancí laktózy a možnost vytopit celý dům, pokud se tak rozhodnete. Nástroj jezírko, které lze osadit mechem a osídlit žábami a dalšími vodními tvory, může také jednoduše proměnit vaši zahradu v jednu velkou bažinu nebo váš dům v jeden velký bazén.

Hráči The Sims 4 se o své zatopené domovy dělí s ostatními

Ostatní hráči se o své zatopené domy podělili pod komunitním hashtagem #ShowUsYourBuilds. Je úžasně vkusné říkat „ano, tohle jsem postavil“, zatímco sim frustrovaně podupává nohama v rybníce s vodou po pás. Připomíná to esteticky podobný subreddit „Židle pod vodou“, který prosazuje pravidlo označování NSFW pro židle, které nejsou plně ponořené (pod) vodou.

Hra se celkově těší stále velké oblibě. Na platformě Steam neklesl počet hráčů v jeden okamžik takřka nikdy pod 10 000. Důkazem obliby jsou také stále nová rozšíření, kterých je k dnešnímu dni již přes 40.

Dalším důkazem vysoké oblíbenosti hry jsou také stále nové cheaty, tedy „podvůdky“, kterými si lze pravidla a herní mechanismy trošku „ohnout“ k obrazu svému. Nicméně většina hráčů se shoduje, že se tím připravují o určité zážitky ze hry. Pokud si chcete hru trochu „ohnout“, tak seznam cheatů naleznete zde.

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.