Hráči The Sims 4 zaplavují své domovy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nedávné rozšíření The Sims 4 s názvem „Život na venkově“ přineslo celou řadu funkcí – chov slepic, lamy jako domácí mazlíčky, simíky s intolerancí laktózy a možnost vytopit celý dům, pokud se tak rozhodnete. Nástroj jezírko, které lze osadit mechem a osídlit žábami a dalšími vodními tvory, může také jednoduše proměnit vaši zahradu v jednu velkou bažinu nebo váš dům v jeden velký bazén.

Hráči The Sims 4 se o své zatopené domovy dělí s ostatními

Ostatní hráči se o své zatopené domy podělili pod komunitním hashtagem #ShowUsYourBuilds. Je úžasně vkusné říkat „ano, tohle jsem postavil“, zatímco sim frustrovaně podupává nohama v rybníce s vodou po pás. Připomíná to esteticky podobný subreddit „Židle pod vodou“, který prosazuje pravidlo označování NSFW pro židle, které nejsou plně ponořené (pod) vodou.

Hra se celkově těší stále velké oblibě. Na platformě Steam neklesl počet hráčů v jeden okamžik takřka nikdy pod 10 000. Důkazem obliby jsou také stále nová rozšíření, kterých je k dnešnímu dni již přes 40.

Dalším důkazem vysoké oblíbenosti hry jsou také stále nové cheaty, tedy „podvůdky“, kterými si lze pravidla a herní mechanismy trošku „ohnout“ k obrazu svému. Nicméně většina hráčů se shoduje, že se tím připravují o určité zážitky ze hry. Pokud si chcete hru trochu „ohnout“, tak seznam cheatů naleznete zde.

The Sims 4 jezírko

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn