One Piece - Sunny letící v nebesích

Hraná adaptace One Piece od Netflixu vyjde ještě letos

2. 2. 2023
 

Ačkoliv adaptace animovaných sérií dopadají většinou špatně a prodloužení o další sérii se nedočkávají (vzpomeňme si třeba na Cowboy Bebop), Netflix věří, že One Piece od legendárního mangaky Ody se pokračování dočká. Navíc by měl seriál vyjít už letos. Netflix je ale známý svým obrovským množstvím průměrných seriálů a rušením i úspěšných sérií, a kromě toho je u této platformy slovo „adaptace“ tak volně použitelné, až je to občas neuvěřitelné.

Každopádně první plakát je již venku a na oficiálním twitterovém účtu si můžeme všimnout kapitána Luffyho, jenž svou rukou naznačuje, že je načase vyplout za dobrodružstvím. První série by měla mít deset dílů. Na sérii pracuje Tomorrow Studio, jež není úplným nováčkem v tomto poli, takže tu máme stále naději na povedenou sérii. Navíc to vypadá, že nebude vše jen o CGI, ale že některé kulisy budou prostě postavené. Bohužel, strašákem je stále ono logo Netflixu pracujícího na adaptaci. Nechme se tak překvapit, jak to se seriálem celé letos dopadne a jaký sklidí úspěch či nenávist.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.