Sakura Swim Club – plavání je nejlepší!

Humble Bundle: pořiďte si Sakura balíček

22. 2. 2023
 

Máme pro vás další tip, u kterého si můžete odpočinout po náročném dni v práci nebo po škole. Humble Bundle pro vás připravil balíček s názvem Sakura Special. Tento bundle je jednoúrovňový a za solidní cenu 10,97 eur nabízí devatenáct titulů, a to přesněji řečeno všechny hry ze série Sakura, které dosud vyšly. Předem ovšem musím podotknout, že se pojednává o anime novely, jejichž obsah je určen pro dospělé. Pro lepší představu si můžete přečíst recenzi naší kolegyně na Sakura Swim Club. Na rozhodnutí o koupi máte čas do 28.2.

Pouze jedna úroveň

1. úroveň

Humble Bundle balíček nabízí Sakura Swim Club, Sakura Dungeon, Sakura Alien, Sakura MMO, Sakura MMO 2, Sakura MMO 3, Sakura MMO Extra, Sakura Knight, Sakura Knight 2, Sakura Knight 3, Sakura Forest Girls, Sakura Forest Girls 2, Sakura Forest Girls 3, Sakura Succubus, Sakura Succubus 2, Sakura Succubus 3, Sakura Succubus 4, Sakura Succubus 5, Sakura Succubus 6.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.